TRYB JASNY/CIEMNY

Zatrzymaj aromat wakacji - Sexy Amber Michael Kors


Można jechać na urlop o każdej porze roku, ale musicie przyznać - wakacje mają w sobie coś niesamowitego. Coś, co sprawia, że przez cały rok czekamy na lipiec, sierpień i wrzesień nawet jeśli szkołę i studia dawno mamy za sobą i nie możemy korzystać już z pełni wakacyjnych praw...

Wakacyjne wyjazdy mijają błyskawicznie, ale zawsze staram się zrobić wszystko, aby zatrzymać lato i słoneczne wspomnienia jak najdłużej! Wakacyjne migawki uchwycone podróżniczym okiem, playlista z najlepszymi przebojami i ulubiony zapach, który w jednej chwili potrafi przywołać najpiękniejsze wspomnienia! :)

Michael Kors Sexy Amber tylko w Douglas

Mój letni faworyt to niezmiennie od kilku lat: Sexy Amber od Michaela Korsa

Połączenie ambry, drzewa sandałowego, mchu z pomarańczami, mandarynkami i białymi kwiatami - czy może być coś piękniejszego? Dla mnie to aromat, w którym intensywność podróży łączy się z lekkością wakacyjnych chwil. Do tego niezwykle tajemniczy i raczej mocny i wyróżniający - dokładnie taki, jak lubię! :)

Już nie raz i nie dwa nacięłam się na podróbki, których jak wiadomo jakość jest naprawdę żadna. Braki w aromatach wakacji uzupełniam w perfumeriach Douglas, które mają wyłączność na perfumy tej marki. I przyznam, że Sexy Amber ma poważną konkurencję, bo podczas ostatnich zakupów zauroczył mnie inspirowany podróżą Wonderlust oraz Twilight Shimmer - mój nos mnie zawiódł, okazuje się, że w środku  kryje się najlepszy zapach na świecie - przepiękny Oud 
Kolejne lato i kolejny wakacyjny wyjazd powierzam Sexy Amber i liczę, że do kolekcji dołączą kolejne wspomnienia! Piątek może oznaczać tylko jedno - świat jest zbyt duży, aby ciągle przebywać w jednym miejscu! :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena