TRYB JASNY/CIEMNY

Chełmskie Mikołajki 2015 ♥

Dzień przed oficjalnym terminem wizyty Mikołaja, miałam przyjemność uczestniczyć w wyjątkowych, Chełmskich Mikołajkach, czyli kolejnym spotkaniu lubelskich blogerek!

Dzień rozpoczęłam od wspólnej podróży z Karoliną, Madzią, Mileną i Małgosią prosto do Chełma! Następnie trochę zboczyłyśmy z trasy aby znaleźć nasz cel - Ranczo Budrysa.
Organizatorki spotkania dokonały świetnego wyboru, bo na miejscu wszystkie zachwycałyśmy się zarówno samym budynkiem, przytulnym wnętrzem, jak i bajkowym otoczeniem. Z pewnością jeszcze kiedyś się tam pojawię!


Spotkanie rozpoczęło się od wizyty Mikołaja,  a właściwie Mikołajki Marty, która rozdała prezenty. Każda z nas przekonała się, że opłacało się być grzeczną! :)

Mój Mikołaj spisał się świetnie, wyłapał najważniejsze fakty z mojego listu i zgodnie z moją radą zahaczył o rosyjskie tereny, obdarowując mnie m.in. kosmetykami Babuszki Agafii! ♥

Ranczo Budrysa zaoferowało nam bardzo ciekawe menu, ale oczywiście większość z nas musiała rozpocząć spotkanie od pysznej kawy latte!

Wielkie podziękowania należą się także sponsorom spotkania, którzy wprost zasypali nas ogromem pięknie zapakowanych, pachnących i wspaniałych produktów - kosmetykami do pielęgnacji, do makijażu, a także słodkościami!

Klaudia dzielnie roznosiła wszystkie podarki i biła rekordy w ilości toreb podniesionych jednocześnie :) Każda z nas, chciała przecież natychmiast zobaczyć, jaki wspaniały produkt przypadnie jej do testów!
Następnym punktem spotkania, było to, co uwielbiam najbardziej, czyli loteria! I to wyjątkowa, bo u nas nie było przegranych!

Oto co udało mi się wygrać, dzięki zakupowi trzech losów. Oczywiście największą perełką okazała się moja pierwsza paletka ze Sleeka - Sunset!
Następnie odbyła się licytacja, Marta z pomocą Moniki prezentowały wszystkie produkty i zachęcały do podbijania cen. Nigdy nie spodziewałabym się, że wrócę ze spotkania blogerek ze swoim wymarzonym plannerem, a tu proszę - udało mi się go wylicytować!

Wszystkie zebrane podczas loterii i licytacji pieniądze przeznaczyłyśmy na pomoc dla Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt, a więc jak zwykle udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym :)

Czas płynął swoim rytmem, aż trudno uwierzyć, że tak szybko musiałyśmy się rozstać. Ostatnie pamiątkowe zdjęcia, spojrzenie na magiczny zachód słońca i powrót do Lublina. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!


Klaudii i Marcie należą się wielkie podziękowania za przygotowanie i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, a także za wybór tak wspaniałego miejsca!


A oto lista blogerek, które wzięły udział w spotkaniu:

 I oczywiście dziękujemy sponsorom za docenienie naszych blogów i przekazanie upominków i produktów na loterię i licytację!Komentarze

 1. O to już wiem kto wylosował drugiego Sleeka ;) Fajnie było :) Przydały by się poprawiny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne dziewczyny, fajne wydarzenie i ciekawe nagrody! Super

  OdpowiedzUsuń
 3. Miejsce i ekipa były niesamowite!
  Mi udało się wylosować ten organizer w loterii- jest mega!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uff.. to ja poinformuję Mikołaja,że podołał swemu zadaniu z prezentem :) coś jeszcze wspominał,że gdybyś potrzebowała jasnych odlewek podkładów to,że ma dojście do owego bladego źródła :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne spotkanie i niesamowite wspomnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. miejsce bardzo urokliwe, a spotkanie było super ekstra :)

  OdpowiedzUsuń
 7. super! kiedy Ty to wszystko zużyjesz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe spotkanie - nic tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne miejsce na spotkanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kurcze aż żałuje ze mnie tam nie było :(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena