TRYB JASNY/CIEMNY

2016 z INSPI Plannerem - to będzie dobry rok! ♥

Nie mam pojęcia gdzie zgubiłam pierwsze 10 dni stycznia, ale śmiało mogę się przyznać, że te ciągle przedłużające się Święta doprowadziły mnie do niewyobrażalnego lenistwa. Odkąd pamiętam dwa pierwsze miesiące w roku zawsze przepadały gdzieś bez większych wydarzeń i były całkowicie zdominowane przez zimową sesję egzaminacyjną. Aż dziwnie się czuję, wiedząc, że już nigdy jej nie będzie!

W zapanowaniu nad przepadającymi bezpowrotnie dniami pomoże mi w tym roku mój pierwszy planner. I to niezwykły, bo INSPI Planner!
Planner na 2016 rok
Jest to autorski projekt Ewy, która zamiast kontynuować żmudne poszukiwania idealnego terminarza, postanowiła stworzyć swój! Idealny, uporządkowany i inspirujący - takie coś mogła stworzyć tylko kreatywna kobieta, w dodatku marketingowiec! (Już czuję tę nić porozumienia między nami! :) Autorkę możecie lepiej poznać na stronie INSPI Plannera.

INSPI Planner format

Już kiedyś przymierzałam się do organizowania swojego życia przy pomocy plannera w wersji do samodzielnego wydruku, ale nie było w tym tyle przyjemności, ile przy wypełnianiu gotowego, spersonalizowanego kalendarza! Posiadam klasyczną wersję plannera w czarno-białej, twardej okładce.
 
Na początku znajduje się list od autorki i instrukcja, jak korzystać z plannera. Gdzieś między wierszami odnalazłam zdanie, które oddaje całą ideę planowania, organizowania, spisywania celów i postanowień noworocznych.
Planner na 2016 rok
Dalej moje ulubione części:
Moje inspiracje, czyli miejsce, w którym możemy stworzyć swoją mapę inspiracji i zamieścić na niej wszystko, co nas inspiruje i napędza do działania! Mnie wystarczy jeden, jedyny widok, który sprawia, że od razu mam więcej energii! Poszukuję jeszcze jakiegoś cytatu, z którym będę się identyfikowała w 100%!
Planner na 2016 rok
Moje cele, które jednocześnie mogą być postanowieniami. Na ich wypisanie mamy całe dwie strony! Pokażę Wam tylko jedną, na drugiej mam zamiar stworzyć całą listę moich mniejszych i większych noworocznych postanowień! Na końcu kalendarza znajduje się podsumowanie wyznaczonych na początku celów. Możemy sami przed sobą przyznać, czy zrobiliśmy wszystko aby spełnić swoje marzenia? :)
Kolejne części zawierają tradycyjne elementy kalendarza - widok roczny, miesięczny - poprzedzony 10 wskazówkami, jak sprawić by miesiąc był niepowtarzalny!

I mój ulubiony - dzienny. Dopiero tutaj, przy podziale godzin, widać jak wiele rzeczy możemy zrobić każdego dnia! Każda kartka została podzielona na: 
 • Harmonogram - spotkania i zadania przypisane konkretnym godzinom; 
 • Lista zadań - obowiązki, które powinniśmy wykonać danego dnia;
 • Notatek - miejsce dobre na wszystko, chyba jedyne, w którym dozwolony jest mały chaos;
 • Inspiracje - miejsce na wszystko co inspiruje, w moim przypadku to tytuły filmów, piosenek i sny :)


INSPI Planner to dla mnie obowiązkowy gadżet na ten rok! Myślę, że o tym jak się sprawdza i czy dotrzymuje mi kroku najlepiej będzie wypowiedzieć się po kilku miesiącach użytkowania, więc z pewnością to nie ostatni post na ten temat. Słowo pisane ma największą moc, więc i Wam polecam taką inwestycję w spełnianie marzeń i wykonywanie planów!

Komentarze

 1. bardzo fajny planner :)
  pozdrawiam cieplutko :))
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. cudny terminarz! na pewno bardzo przydatny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hmm...motywujący kalendarz, tego jeszcze nie było

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nie tylko ty cierpisz na lenistwo nowo roczne :) wielu osobom się ono udzieliło ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się te Plannery. Przydałby mi się takowy ale chyba zdecydowałabym się na mniejszy format :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Praktyczna rzecz, a do tego ładny i elegancki. ;]

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena