TRYB JASNY/CIEMNY

Najlepszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Polsce ♥

Jeśli podobnie jak ja, jesteście miłośnikami świątecznej atmosfery, to koniecznie musicie odwiedzić Jarmark Bożonarodzeniowy! I nieważne, że lista zadań do zrobienia w grudniu jest już maksymalnie długa, na wycieczkę na Jarmark po prostu trzeba znaleźć czas! Ja nie mogłam się już doczekać i popędziłam od razu w weekend otwarcia! Wyjątkowy smak grzańca w pamiątkowym kubku i niczego mi już do szczęścia nie trzeba! :)
Jarmark Bożonarodzeniowy kubek
Spokojnie wystarczy dla wszystkich!

Gdzie pojechać na Jarmark Bożonarodzeniowy?

Możliwości jest mnóstwo, bo swoją świąteczną ofertę przygotowuje prawie każda europejska stolica. Ale Polska wcale nie pozostaje w tyle! Na Najlepszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Polsce - zaprasza oczywiście Wrocław ♥ 
Najlepszy Jarmark Bożonarodzeniowy
Uwielbiam to miejsce, dobrze się w nim czuję i śmiało mogę stwierdzić, że jest w moim TOP 3 polskich miast. Tylko spójrzcie, jak pięknie prezentuje się wśród świątecznych dekoracji, które z resztą pasują do architektury jak ulał! 
Czym wyróżnia się Jarmark we Wrocławiu? 

  • Wielkością - spójrzcie tylko na plan! Przy każdym z zaznaczonych obiektów znajduje się kilkanaście budek z pamiątkami, prezentami, regionalnymi produktami lub jedzeniem. Do tego wszystko jest w jednym miejscu i nie trzeba robić zbyt dalekich wędrówek na mieście.
  • Dekoracjami - oświetlenie, specjalne domki, młyn, czy Bajkowy Lasek - jako ktoś, kto ma totalnego bzika na punkcie Świąt, czuję się tam jak w raju! ♥

No i wszędobylskie krasnale, które tylko dodają uroku!
  • Choinką - niepowtarzalna i inna niż wszystkie, ale przez to jeszcze piękniejsza. Możecie jeszcze załapać się na oficjalne rozświetlenie, które odbędzie się już 6 grudnia! 

Obok stoi skrzynka na Listy do Mikołaja - jak to się stało, że jeszcze nie wysłałam swojego? :)
Najpiękniejszy Jarmark Bożonarodzeniowy


  • Atmosferą - w dzień czy w nocy, czuć magię! Bardzo żałuję, że nie mogłam zostać dłużej, bo nie zdążyłam nacieszyć się i spróbować wszystkich smakołyków. Wrocławianie to szczęściarze! A mi nie pozostaje nic innego, jak tylko dalej celebrować przedświąteczny czas! :)

♥♥♥

Komentarze

  1. Cudownie wygląda ten jarmark, może uda mi się tam być w tym roku :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena