TRYB JASNY/CIEMNY

Pomysły na personalizowane prezenty dla dziewczyny - na urodziny, na Mikołajki i bez okazji! ♥

Jestem pewna, że w obecnej sytuacji, obdarowywanie się prezentami będzie miało wyjątkowe znaczenie. Być może część z nich nie zostanie doręczona osobiście, dlatego szczególnie warto zadbać o niebanalny, personalizowany prezent, który nie tylko sprawi na czyjejś twarzy uśmiech, ale również przyda się w życiu codziennym. Bo czy jest coś gorszego niż bezużyteczne podarunki? Chyba tylko ich brak, a do tego nie możemy dopuścić :)

Jak wybrać najlepszy prezent na dziewczyny?

Szkoda czasu na wielogodzinne poszukiwania i bieganie po sklepach. Sprzedaż online daje nam wygodę i wielkie możliwości, bo możemy wybierać i przebierać w niezliczonej ilości ofert o dowolnej porze dnia i nocy. Znalazłam 2 gadżety, niezbędne w domu każdej dziewczyny i kobiety, które sprytnie wpisują się w kategorię kreatywnego spędzania czasu wolnego :) Służą mi już ponad rok, więc zdążyłam przetestować, sprawdzić i poddać ocenie każdy szczegół i po takim czasie mogę tylko potwierdzić: to był znakomity wybór!
Deska obrotowa do serów i przekąsek prezent
Pierwsza rzecz z prezentowego duetu to Deska obrotowa Astro z wyjątkowo kosmicznym i szczegółowym grawerem. Jako pasjonatka kosmosu, sama nie wiem co jest dla mnie ważniejsze - estetyczne wykonanie deski, czy motyw Układu Słonecznego, którym zachwycam się równie mocno jak daniami, które serwuję w takiej aranżacji. W kuchni, jadalni, na tarasie - jest tak wiele jej zastosowań! Mój ulubiony pomysł na jej prezentację to przygotowanie deski serów i przekąsek. Można powiedzieć, że gadżet cały czas jest w obrocie :) Nawet w obecnych, niezbyt gościnnych czasach, często wykorzystuję ją do serwowania codziennych dań. Na stronie My Gift DNA znajdziecie wiele innych wzorów, ale kosmiczna wersja po prostu skradła moje serce :)
W duecie z deską, świetnie sprawdza się drugi pomysł na prezent: kieliszek personalizowany z grawerem. Co ciekawego możecie wygrawerować na kieliszku? Wszystko, co tylko Wam się marzy! Na moim jest "Niby nie ma ideałów, a jednak jestem" i powiedzmy sobie szczerze: pasuje jak ulał! Tak bardzo się polubiliśmy, że korzystam z niego codziennie i często zdarza się, że piję w nim zwykłą wodę czy sok. Nie ma to jak po ciężkim dniu wznieść toast za samą siebie, prawda? :) 
Kieliszek z grawerem MyGiftDNA

Kieliszek z grawerem MyGiftDNA
Takie prezenty to ja lubię! I na pewno polubi też mama, ciocia, siostra czy sympatia!  Personalizowana deska i kieliszek to dla mnie duet idealny, który służy mi prawie każdego dnia. Jeszcze więcej pomysłów na każdą okazję znajdziecie na stronie, z której pochodzą moje gadżety: My Gift DNA. A o wyższości prezentów personalizowanych nad zwykłymi nie trzeba nikogo przekonywać! :) 

Komentarze

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena