TRYB JASNY/CIEMNY

Ulubiona bielizna - postaw na klasykę!

Ostatnio coraz częściej poszukuję idealnego miejsca do zakupów w sieci. To już nie te czasy, kiedy latanie po centrach handlowych w poszukiwaniu ukrytych okazji i wyprzedaży dostarczało mi przyjemności i adrenaliny (no może są w tej kwestii małe wyjątki :) Wolę na spokojnie usiąść przed komputerem i zastanowić się kilka razy zanim znowu kupię coś pochopnie. Wczoraj widzieliście jedno z moich zamówień, dzisiaj przyszedł czas na kolejne - będące podstawą do całej reszty.

Najnowszy zakup postanowiłam zrobić w sklepie Ulubiona Bielizna 
Uwielbiam kiedy sklep dba o klienta i pamięta o każdym szczególe, takim jak dopasowane opakowanie i dodatki - otrzymałam katalog z bielizną dostępną w sklepie oraz 10% rabat na kolejne zakupy. A co wybrałam, zobaczcie same:
ulubionabielizna.pl
ulubionabielizna.pl
ulubionabielizna.pl
Nic nie zapowiada aby z mojej szafy miały zniknąć rzeczy w kolorze nude, wręcz przeciwnie pojawia się ich coraz więcej. Teraz przyszedł czas na bazę - komplet bielizny w kolorze nude z akcentami klasycznej czerni.

Z pośród całej gamy produktów dostępnych na stronie upatrzyłam sobie właśnie komplet marki Livia Corsetti o nazwie Shanti, składający się z koszulki i klasycznych fig. 
ulubionabielizna.pl
ulubionabielizna.pl
ulubionabielizna.pl
Jak widzicie dalej udaje mi się spełniać moje postanowienie o gromadzeniu tylko takich rzeczy, których jeszcze nie mam, piżama nude z listy must have - już jest! :)

Komentarze

  1. ja jestem uzależniona od ładnej bielizny :))) piękny komplecik :) Za mną chodzą teraz koszulki nocne z Nipplexu - już złożyłam zamówienie u męża ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie wybór bielizny jest trudniejszą sprawą do wykonania, niż zakup innej odzieży. Żeby znaleźć coś naprawdę fajnego, trzeba się naszukać, a i z dopasowaniem do sylwetki jest gorzej, bo każda z nas ma inne wypukłości.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena