TRYB JASNY/CIEMNY

Zamień leczenie na jedzenie - recenzja książki

Zamień leczenie na jedzenie! Brzmi jak wyzwanie, którego nie wypada nie podjąć. Z przyjemnością przeczytałam książkę i myślę, że powinna zrobić to każda osoba, której chociaż trochę zależy na utrzymaniu dobrego samopoczucia lub poprawie zdrowia.


Zamień leczenie na jedzenie, Andreas Michalsen, wydawnictwo Muza, 2020 r., 368 stron.
Post leczniczy Andreas Michalsen

Dlaczego warto zamienić leczenie na jedzenie?

Wygląda na to, że sami jesteśmy sobie winni. Niewiedza, niekonsekwencja, brak silnej woli i słabości, przez które zbaczamy na drogę niezdrowej żywności i niezbilansowanej diety - przecież to wszystko nasza wina! 

Czym wyróżnia się książka?

To nie jest pozycja, która dostarczy nam wiedzy i na tym koniec. Dostarczy nam dużo, dużo nowej, konkretnej wiedzy i motywacji. Po lekturze warto sięgnąć do swojej lodówki oraz jadłospisów i zastanowić się nad tym, czy to co gości na naszym talerzu jest zdrowe i naprawdę niezbędne.


  • Dowiesz się więcej o poszczególnych składnikach
  • Poznasz tajniki zdrowego odżywiania i najkorzystniejsze dla człowieka diety
  • Zrozumiesz, czym jest post leczniczy i jak wykorzystać go w drodze po zdrowie
  • Przeczytasz o doświadczeniach doktora z praktyki lekarskiej, a także o historiach jego pacjentów i nowinkach medycznych
  • I najważniejsze: jak, dzięki zdrowemu odżywianiu uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości, rozwoju chorób?
Co znajdziesz w środku?Książka pełna jest porad i wskazówek. Nie jest to typowy poradnik, w którym wiedzy musicie szukać gdzieś między wierszami. Na którejkolwiek stronie nie otworzycie książki, znajdziecie mnóstwo ciekawostek, które od teraz można wcielić w życie. 

Komentarze

Polecane posty

Copyright © Czokomorena