TRYB JASNY/CIEMNY

Co warto przeczytać? Siła wewnętrznej wolności - wyd. Muza

Potrzebujecie trochę wsparcia? Myślę, że w dzisiejszych czasach, nikt nim nie pogardzi. To jest właśnie idealny moment, aby sięgnąć po Siłę wewnętrznej wolności!

Ta książka to dowód na to, że nawet jeśli wszystko się wali, można zachować spokój! Pracę zawsze można znaleźć, budżet odbudować, ale nie tak łatwo uspokoić umysł... A tutaj mamy gotowy program pierwszej pomocy przy braku nadziei i przewlekłym stanom obniżenia nastroju.
Co warto przeczytać 2020

Siła wewnętrznej wolności, Ulrich Schnabel, wydawnictwo Muza

Ostatnie miesiące dla nikogo nie były łatwe. I o ile większości z nas udało się już wygrzebać ze stanu nędzy egzystencji, to wcale nie jest powiedziane, że znany nam scenariusz za chwilę się nie powtórzy...
Co warto przeczytać 2020
Ta książka to absolutne cudo! Działa na mnie kojąco, terapeutycznie, a czytając ją miałam wrażenie, że jestem u świetnego psychologa. Zachęca nas do spróbowania nadziei racjonalnej, zachowani energii do działania i wykorzystania wszystkich dostępnych możliwości.
Co warto przeczytać 2020


W czym tkwi nasz główny problem?

Powiedzmy sobie szczerze: każdego dnia zbyt dużo myśli skupiamy wokół negatywnych wydarzeń, za dużo wiadomości trafia codziennie do naszej głowy.

Dzięki Sile wewnętrznej wolności

  • poznacie absolutnie uroczą opowieść o trzech żabkach, które reprezentują optymizm, bycie dobrej myśli i pesymizm. Dzięki niej sprawdzicie, którą żabką jesteście w życiu i raz na zawsze zrozumiecie różnice między tymi trzema postawami.
Co warto przeczytać 2020

  • zrozumiecie, że większy dobrobyt wcale nie musi oznaczać większego szczęścia
  • poznacie 3 zasady dobrego życia wg brytyjskiego dziennikarza George'a Monbiota
  • dowiecie się, że na drodze każdego z nas czeka wiele rozwiązań
  • poznacie efekt nocebo, który na pewno nie raz pojawil się w Waszym życiu
  • poznacie inspirujące historie ludzi, które ze względu na nastawienie osiągnęli w życiu niesamowite rzeczy
Co warto przeczytać 2020

Co jeszcze?

Duża część została poświęcona optymistom - ich sukcesom, postrzeganiu świata, a nawet szkodliwości optymizmu. I najważniejsze - dzięki książce poznacie niezawodną dziesiątkę wskazówek, która wskaże Wam najlepszą drogę! To naprawdę złote rady, które trzeba wcielić w życiu teraz!

Komentarze

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena