TRYB JASNY/CIEMNY

KONKURS - Dzień Mamy z Rimmel

Dziś szczególny dzień i z pewnością każda z Was podarowała swojej Mamie coś, co sprawiło jej przyjemność. Bukiet kwiatów, bon do ulubionego sklepu, coś słodkiego i obowiązkowo najlepsze życzenia. Warto pamiętać o najbliższych przez cały rok i robić im miłe niespodzianki, kiedy najmniej się tego spodziewają. 
Wy będziecie miały taką okazję dzięki konkursowi, który od dziś trwa na moim blogu. Zapraszam do zgłaszania się i zrobienia Mamie prezentu bez okazji♥

Do wygrania są 2 zestawy kosmetyków Rimmel, w których skład wchodzą szminka Rimmel Moisture Renew i róż do policzków Rimmel Stay Blushed
Zasady są proste:
1. Dodaj do obserwowanych mojego bloga i polub profil Rimmel (tutaj)
2. W komentarzu pod tym postem wpisz swój mail + odpowiedź na pytanie:
Co jest najpiękniejsze w mojej Mamie?

Zgłoszenia przyjmuję od dzisiaj - 26.05 do 1.06 włącznie. Po tym czasie wybiorę 2 najlepsze zgłoszenia i nagrodzę zestawami!
Pamiętajcie - kreatywność popłaca :)

Regulamin konkursu:
1. Konkurs odbywa się na blogu czokomoreno.blogspot.com
2. Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie osoby pełnoletnie,posiadające konto na portalu blogspot i posiadające adres na terenie Polski.

3. Aby wziąć udział w konkursie należy:
a) zostać obserwatorem mojego bloga i polubić profil Rimmel na Facebooku 

b) w komentarzu podać swój e-mail i opowiedzieć na pytanie konkursowe
4. Nagrodami w konkursie są 2 zestawy kosmetyków Rimmel: szminka Rimmel Moisture Renew i róż do policzków Rimmel Stay Blushed.
5. Zwycięzcami konkursu zostaną dwie osoby, który odpowiedzą na pytanie w najbardziej kreatywny sposób i spełnią pozostałe wymagania.
6. Fundatorem nagród jest
COTY Polska Sp. z o.o.
7. Czas trwania konkursu 26.05-1.06

Powodzenia
!

Komentarze

 1. Kiedy byłam maleńka, Ty mnie piersią karmiłaś,
  Kiedy bardzo płakałam, Ty mnie mocno tuliłaś.
  Kiedy miałam kłopoty, Ty mi pomóc umiałaś,
  Kiedy serce krwawiło, z łzami w oczach słuchałaś.
  Dziś dziękować Ci pragnę za Twą wielką cierpliwość,
  Za Twe serce matczyne, za gorącą Twą miłość.
  Życzę Ci, aby Anioł stał przy Tobie na straży,
  Aby spełniał to wszystko, o czym tylko zamarzysz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam bloga obserwuje na fb jako Marta Marta e-mail marta21121980@wp.pl Pytanie : Co jest najpiękniejsze w mojej Mamie? Odpowiedź : najpiękniejsze słowo na świecie

  OdpowiedzUsuń
 3. mlipowicz@onet.pl
  Co jest najpiękniejszego w mojej mamie? To, że nigdy się nie poddaje. Niezależnie od tego, jak jej ciężko, zawsze prze do przodu. I jej uśmiech, choć czasem przez łzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. W mojej mamie najpiękniejsze jest tzw. gołębie serce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. marta.buchholc@gmail.com
  Najpiękniejszy u mojej mamy jest po prostu uśmiech i to że jest każdego dnia. Nic piękniejszego nie ma :)

  OdpowiedzUsuń
 6. iga__m@wp.pl

  W mojej mamie najpiękniejsze jest to że po prostu jest, kocha mnie bezgranicznie a ja kocham ją, jest dla mnie wzorem do naśladowania. Jest najlepszą mamą na świecie. Ma piękny uśmiech ;] dlatego chciałabym aby pojawił się na jej twarzy gdy wygram dla niej taki mały prezencik.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dodałam blog do obserwowanych i polubiłam profil Rimmel.
  Najpiękniejsze w mojej mamie jest to że zawsze moge na nią liczyć i zawsze przy mnie jest.


  Mój adres email claudiamodaiuroda@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Co jest piękne w mojej mamie? Dosłownie wszystko!!! a przede wszystkim serce :) jest niesamowicie ciepłą osobą, na którą moge liczyć w każdej sytuacji. Jest przepiękną brunetką z rozbrajającym uśmiechem którym potrafi zarazić dosłownie każdego :) cudowne jest to ile serca i miłości włożyła w wychowanie mnie i mojej siostry. Jest najważniejszą kobietą w moim życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. zapomniałam o meilu- justys0081@wp.pl :D

  OdpowiedzUsuń
 10. O mojej mamie można by cały esej napisać :) Niewątpliwie w mojej mamie najpiekniejsze jest Jej dobre serce. Obdarza swą dobrocią wszystkich dookoła, pomoże i przytuli gdy trzeba. Na jej twarzy zawsze jest usmiech. Posiada ogromną madrość zyciową, która mi przekazuje. Ma ogromną cierpliwość i wyrozumialość. Przygotowuje najlepsze naleśniki na świecie, moja Mama to prawdziwy Skarb:)
  moj email: gosiaczka18@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie da się w mojej mamie wskazać tej jednej, najpiękinejszej rzeczy, cechy. Nie da się, bo po pierwsze jest naprawdę wspaniała, a po drugie jestem jej córką - dla mnie moja mama jest idealna, najpiękniejsza i najkochańsza na świecie.
  Zapewniła mi cudowne dzieciństwo, którego sama nie miała, dała szanse, których sama od życia nie dostała, wspierała w każdym momencie życia i to własnie dzięki niej jestem dzisiaj tym, kim jestem - sobą :) To dzięki niej wierzę w siebie, wierzę, że mogę spełnić nawet najbardziej szalone marzenia i być równie dobrą mamą jak ona sama...
  Jak już pisałam nie da się wskazać tej jednej najpiękniejszej rzeczy w mojej mamie :) i w żadnej innej mamie na świecie - pewnie dlatego, że samo słowo "mama" niesie w sobie tyle dobroci, ciepła i szczęścia, że nie trzeba szukać dalej...

  senzasonno@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. ag.kusiak@interia.pl

  Najpiękniejsze w mojej mamie jest to, że jest moją Superbohaterką, obdarzoną niezwykłymi mocami.
  Dla niej doba ma więcej niż 24h, pomimo mnóstwa spraw zawsze znajdzie dla mnie czas. Posiada tajemną wiedzę niedostępną innym ludziom - do kogo można zwrócić się o radę jeśli nie do mamy? Wyposażona jest w niezwykły dar pomagania, troszczenia się i wspierania. Jej bronią jest dobre serce z którego płyną najwspanialszcze uczucia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako Martuś S.
  Na FB lubię jako Sylwia Nowak

  Najpiękniejsze w mojej mamie są jej dłonie. Kiedy byłam mała, wydawało mi się, że nigdy nie odpoczywają, nigdy się nie męczą. Te dłonie zbudowały mój dom rodzinny. Dzięki nim pachniał domowym ciastem drożdżowym i zupą ogórkową. Dłonie te są niezwykle delikatne - potrafią wyczarować na drutach piękny, wełniany szal, którego zazdroszczą mi wszystkie przyjaciółki. Potrafią czule pogładzić po policzku, założyć za ucho niesforny kosmyk włosów. Są też niezwykle silne. Zawsze skore do pomocy. Nawet jeśli z biegiem czasu stały się twarde, zniszczone i szorstkie - dla mnie są najpiękniejsze na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapomniałam napisać mail: martus28332833@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. W mojej mamie? Chyba cierpliwość. To, że może trzysta razy mówić mi, że mam posprzątać lub przyjść na kolację. To, że pozwala mi siedzie przy komputerze dla mojego bloga. Sama się w niego wczuwa, czasem robi mi zdjęcia, jest taka kochana, że aż się łezka kręci w oku. To, że z okazji dnia matki nie chciała nic, tylko laurkę zrobioną od serca (i tak coś jej jeszcze kupiłam, bo by MI było smutno). Jest taka idealna, to że spotkała mojego tatę i się w nim zakochała - ZA TO JEJ NAJBARDZIEJ DZIĘKUJĘ. Bez niej nie byłoby mnie.
  mari_09@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. dodałam blog na fb lubię jako Joanna Grzesik
  blogjoanna@onet.pl

  Najpiękniejsze jest w mojej mamie to,że jest moją jedyną przyjaciółką,którą znam najlepiej,zawsze mi doradza,spędzamy ze soba mnóstwo czasu i nigdy,nigdy nie życzy mi źle;] wspiera mnie gdy tego potrzebuje,martwi się gdy jest taka potrzeba,pomaga,kocha mnie jako mama,bliska osoba,osoba która zawsze będzie znaczyć dla mnie wiele...

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 19. Piegi - przez nią znienawidzone, przeze mnie ukochane, coś co i ja po niej odziedziczyłam. Choć przez niektórych uznawane są za zło, ja kocham jej piegi bezgranicznie, to jej najpiękniejsza ozdoba. Moja mała biedronka :)

  magdalenajasinska1005@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję jako Ciekawska Beti
  Lubię jako Bernadetta Julia T
  blondbenita@onet.pl


  Co jest najpiękniejsze w mojej mamie? Uśmiech!

  … bo on jej od razu lat ujmuje
  I wieku swojego wtedy nie czuje
  Zmarszczka czy włos siwy się wtedy nie liczą
  Bo uśmiechnięte usta „Jestem piękna!” krzyczą

  Gdy się uśmiecha ma taki błysk w oku
  Że nie wiem czemu 50-stkę przekracza w tym roku
  Skoro nastoletnie ma usposobienie
  Cudowne jest jej pozytywne do świata nastawienie!

  OdpowiedzUsuń
 21. Obserwuję jako Grażyna Mierzejewska
  Lubie jako Grażyna Mierzejewska
  mail grazynamierzejewska54@wp.pl


  Najpiękniejsze w mojej mamie jest czułe spojrzenie, promienny uśmiech i serce pełne miłości i nawet jak mnie "opierniczała" za jakieś przewinienia to nad jej podniesionym głosem, niczym aureola, unosiło się uczucie, którego nie przytłumił nawet krzyk.

  OdpowiedzUsuń
 22. Najpiękniejsze w mojej mamie jest spojrzenie na mnie kiedy zrobię coś wbrew jej woli:)
  markraf@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. Uprzejmie informujemy, iż w dniu 26.05.2014 r. Mama Chmur otrzymała honorowy tytuł Najlepszej Mamy Jaka Może Być!

  Przyznanie nagrody w postaci zestawu kosmetyków Rimmel uzasadniamy posiadaniem wyjątkowej umiejętności Robienia Kanapek w 3 Sekundy. Jej skuteczność potwierdza Ewelina, córka laureatki. 6 lat podstawówki, 3 lata gimnazjum i kolejne 3 lata liceum zrobiły z jej Mamy prawdziwego mistrza - Ewelina przyznaje, że jej Mama potrafiła robić rewelacyjne kanapki do szkoły w prawdziwie ekspresowym tempie. Dzięki temu jej kochana córka, mimo notorycznego "Mamo znowu zaspałam!", w cudowny sposób była w szkole na czas i - co najważniejsze - zawsze z kanapką w plecaku. W końcu dziecko nie może być głodne. Komisja zgodnie uznała to za wyjątkowe - taka Mama na pewno zasłużyła na otrzymanie wyróżnienia.

  Z poważaniem,
  Przedstawiciele Komitetu Mam, Matek i Mamusi

  ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. .nie wiem czemu, skasowało mi w poście mail, jak coś dodaję jeszcze raz - mrufka53@vp.pl ;)

   Usuń
 24. ZA TO ŻE JEST :) z problem,troskami dnia codziennego,pomoc przy dzieciach,zawsze usmiechnieta,zyczliwa,cierpliwa,wyrozumiała i ngdy nie krytykujaca,nie odmawiajaca pomocy.Za dobre geny:) i ochronny parasol niezależnie od pogody.Za idealny wzorzec bo my corki tez takie jesteśmy z wiekiem jak nasze mamy.Nic tylko wnioski wyciagac i recepta na zycie. klauda@wp.pl polubione jako Katarzyna Gembara

  OdpowiedzUsuń
 25. dagmarka.m@wp.pl
  GFC dagmarka
  FB Dagmara Marut

  Co jest najpiękniejsze w mojej Mamie? Myślę, że jej upór, który przenosi góry i pełne uczuć serce, gdy inni wolą mieć zamiast niego suche wióry. Bardzo lubi pomagać i z kłopotami innych się zmagać. Przyciąga ludzi jak pszczoła miód, przyjaznych ludzi jest wokół niej w bród! Bo ważne jest nie piękno ciała, którego wdzięki przeminą, lecz wartość charakteru, który sprawia, że w głębi jest piękną i młodą dziewczyną!

  OdpowiedzUsuń
 26. Obserwuję jako Anna Sikora
  Lubie jako Ania Sikora
  mail sikorka1111@gmail.com

  Najpiękniejsze w mojej mamie jest jej serce. To ono nauczyło nas (mnie i czworo mojego rodzeństwa), żebyśmy zawsze się wspierali i pomagali sobie nawzajem, żebyśmy nigdy nie stali się niewolnikami pieniędzy, żebyśmy zawsze umieli wybaczać, kochać i szanować. To serce wychowało naszą piątkę na dobrych i wrażliwych na krzywdę ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 27. Najpiękniejsze w mojej Mamie są jej małe dłonie , co potrafią zdziałać cuda. Okazują czułość, bliskość, miłość. Zachwycaja swoja delikatnością i siłą, pięknem i skórą atłasową, miłą. Ich piękna nie zniweczył mijający czas i ogromu pracy, jaka dłonie mojej Ukochanej Mamy miały pokonać, To One tuliły mnie, gdy byłam dziecięciem malutkim. To One przygotowywały kanapki do szkoły i rysowały chmurki, pyzate i okrąglutkie. Potem nastał czas buntu i dojrzewania. Chciałam zapomniec o miłości do Niej, nie chciałam czułości i ani uczuc okazywania. Dzis wszystkich tych młodzieńczych szaleństw żałuję, a jej dłonie...im z czułością wdzięczność okazują. Dłonie mojej Mamy są symbolem nieprzemijajacego dobra i bezgranicznej miłości, a to przecież jest najpiękniejsze, najdoskonalsze!

  anulka2323@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena