TRYB JASNY/CIEMNY

Zakupy - Ebay ♥♥♥

Długo zbierałam się do zrobienia pierwszych zakupów na Ebayu, ale w końcu znalazłam chwilę czasu, by przejrzeć kilkanaście stron z produktami i zamówić kilka drobiazgów. Na początek zdecydowałam się na małe zakupy, ale po zaznajomieniu się z procedurą zamówienia, płatności i doręczenia, jestem gotowa na większe zakupy! ;)

Kupiłam:

1. Szczotka wzorowana na Tangle Teezer - 1.68 $
Przyszła najszybciej ze wszystkich zamawianych rzeczy. Nie jest to oryginalny model Tangle Teezer, ale nawet fryzjer profesjonalista potwierdził, że działanie oryginału i podróbek jest bardzo podobne, ponieważ opiera się na stopniowym rozłożeniu ząbków. Ja jestem zachwycona moim egzemplarzem! Nie tylko świetnie układają się po niej włosy, ale podczas czesania fundujemy sobie masaż głowy.

 2. ,,Zwijacz" do kabla od słuchawek - 0.99 $
Chyba każda z nas ma dość ciągle poplątanych kabli przy słuchawkach. Ja też! Ale z tą uroczą dziewczynką nigdy więcej mi to nie grozi :)

3. Organizer na dokumenty - 1.01 $
Wpadł mi w oko zupełnie przypadkiem, ale że mój dotychczasowy pokrowiec na dokumenty był już bardzo zasłużony, postanowiłam zaryzykować. I jest! Piękny kolor, dobre wykończenie, od razu rozwesela moją torebkę i z łatwością mieści wszystkie dokumenty.

 4. Zegarek - 2.65 $
Wybieranie zegarka trwało miesiącami. A to za drogi, a to wzór nie taki, a to jeszcze coś innego stawało na drodze do zakupu. W końcu postanowiłam ulec modzie na silikonowe zegarki i wybrać dla siebie coś innego niż zwykły, jednolity kolor.
Postawiłam na panterkę i jestem mega zadowolona. Wspaniale wykonany, identyczny jak na zdjęciu u sprzedawcy.A Wy kupiłyście coś ciekawego na Ebay.com?Komentarze

 1. Kupiłam 5 częściowy (chyba) komplet pędzli z Ecotools i jeden pojedynczy z Ecotools. I jestem zadowolona. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta szczotka jest świetna :)

  Zapraszam do siebie i do obserwowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nigdy nie kupowałam na eBayu, ale jak patrzę na te rzeczy to już mam ochotę tam zajrzeć! Po przeliczeniu na zł ceny, przynajmniej Twoich zakupków, są bardzo kuszące! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moze byc zrobila jakis wpis o zakupach na ebay co trzeba miec zeby kupować za granicą, bo pewnie jakies specjalne konto i jak wyglądają procedury

  OdpowiedzUsuń
 5. Moze byc zrobila jakis wpis o zakupach na ebay co trzeba miec zeby kupować za granicą, bo pewnie jakies specjalne konto i jak wyglądają procedury

  OdpowiedzUsuń
 6. Moze byc zrobila jakis wpis o zakupach na ebay co trzeba miec zeby kupować za granicą, bo pewnie jakies specjalne konto i jak wyglądają procedury

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena