TRYB JASNY/CIEMNY

Morskie Oko zimą - to trzeba zobaczyć w Zakopanem! ❤

Czy niekwestionowany symbol Zakopanego - Morskie Oko, warto odwiedzić również w zimie? Z perspektywy czasu nie wiem, jak mogliśmy się nad tym w ogóle zastanawiać. Nie tylko warto, ale nawet trzeba. Tylko spójrzcie, jak cudną wyprawę zaliczyliśmy już na początku roku 2020! 

Fakt, że w ciągu paru godzin można przenieść się ze stolicy do tak magicznego miejsca, napędza mnie do działania prawie w każdy weekend! Moim zdaniem przynajmniej raz w roku trzeba wybrać się do Zakopanego, z każdą porą roku to miejsce zyskuje w moich oczach i wydaje się jeszcze bardziej urokliwe! 


Poszło szybciutko, błyskawiczny przejazd do Kuźnic, opłata za wejście i idziemy! Wędrujemy wśród ośnieżonych drzew i zachwycamy się każdym jednym śladem zimy pozostawionym przez naturę.

Pogoda była dla nas wyjątkowo łaskawa i z każdą chwilą pozwalała odkrywać nam coraz więcej, na chwilo wyszło nawet słońce i mogliśmy do woli podziwiać ośnieżone szczyty!
Wędrówka, wędrówką, ale dochodzimy do sedna sprawy - Morskie Oko przed nami, jak tu pięknie! O taką zimę walczyłam! :)


Nie brakowało śmiałków, którzy przechadzali się środkiem Morskiego Oka, przez lornetkę wypatrzyłam też całkiem sporą grupę nad Czarnym Stawem pod Rysami. Jedno jest pewne, z każdego miejsca na pewno widoki są równie zachwycające! Przejście tej trasy pieszo to dla mnie sama przyjemność, aż szkoda wracać...

Morskie Oko zimą - zdecydowanie jestem na tak! :)

❤❤❤

Komentarze

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena