TRYB JASNY/CIEMNY

Farma wiatrowa Tymień - małe marzenie spełnione!

Czasami zastanawiam się, jak duże mogą być marzenia? Podejrzewam, że większość ma ogromne, ciężkie do realizacji pragnienia pokroju wygranej w Totolotka albo podróży dookoła świata. Za to we mnie, niepoprawnej optymistce, entuzjazm wzbudzają nawet najmniejsze rzeczy :)

I pewnego dnia zamarzyłam sobie, aby odwiedzić farmę wiatrową. Tak po prostu stanąć obok wielkich wiatraków, spojrzeć w górę i sprawdzić jak to jest poczuć się w ich obliczu taką małą!
Spełniam marzeniaI w Lublinie, i w Warszawie wiatraków, jak na lekarstwo, ale jak zwykle niezawodne okazały się tereny zachodniopomorskie. Podczas jednej z naszych podróży, zboczyliśmy z drogi, aby dojechać do miejsca, gdzie znajduje się Park Wiatrowy Tymień.
Spełniam marzenia
Nawet krótki spacer od razu utwierdził mnie w przekonaniu, że było warto! Nie dość, że trafiliśmy na piękną pogodę, to wiatraki okazały się jeszcze bardziej okazalsze i zachwycające niż myślałam!
Spełniam marzeniaA tak w ogóle, czyż to nie jest idealny zamiennik dla tradycyjnej tapety Windowsa? :)
Spełniam marzenia

Komentarze

  1. U mnie w pobliżu jest kilka wiatraków, także temat jest mi znany :).

    https://mowmimoniska.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też marzyłam, żeby zobaczyc coś podobnego. Udało mi się w Holandii zobaczyć miejsce z kilkoma starymi wiatrakami <3 było pięknie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polecane posty

Copyright © Czokomorena